top of page

Şişli'de Günlük Kiralama

Şişli'de Günlük Kiralama


Hepimiz birtakım sebeplerden ötürü gezi etmek zorunda kalırız. bizim ülkemizde en oldukca ziyaret edilen ve halihazırda en kalabalık olan kent İstanbul'dur. Bu yüzden burada konaklamak birazcık sorun olabilir. Bu sıkıntıların önderlik yapar doğal ki. İstanbul'a geldiniz fakat nerede kalacaksınız?

Neden Günlük Kiralık ? Bu büyük şehirde her konaklama seçeneği itimat arz etmez. Bunun yanında kaliteli bölgeler ise oldukca pahalıdır. Bu durumda ortaya bir problem çıkıyor. Ancak Şişli günlük kiralık daire tam da sizlere gore bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Oteller ile günlük kiralık daireleri karşılaştırabiliriz. Otellerde ilk şahıs başı fiyat ödersiniz, günlük kiralıkta ise daire başı, zira faturalandırma yapıları son aşama karmaşıktır. Bunun yanında yemekler otellerde yüksek pahalıdır ve şahıs sayısı ile çarpılır. Ancak günlük siparişinizi kendi yemeğinizi yapabilir yada dilediğiniz yerden sipariş edebilirsiniz.


Otel konusunu geçtiğimize gore şimdi neden Mecidiyeköy günlük kiralık daire diye düşünebilirsiniz. Ancak Şişli'nin merkezi konumunu düşünün bir kere. İlk başta İstanbul’un her yerine kolayca erişme imkanınız vardır. Bu bölge harbiden güzel duyu açıdan oldukca güzeldir. İşiniz bittikten sonrasında buralarda hoşça zaman geçirebilirsiniz. Günlük kiralık dairelerimiz de her hizmetten sonrasında ayrıntılı olarak temizlenir ve periyodik olarak genel temizliğe doğal tutulur. Bunun yanında evlerimizde ihtiyacınız olacak eşyalar mevcut durumdadır. Şişli günlük kiralık da hizmet portföyümüz de yer almaktadır.

Son Paylaşımlar

bottom of page