top of page

Şişli Günlük Ev

Günlük daire kiralama mevzusunda 10 senelik tecrübemiz ile sizlere gün geçtikçe daha iyi hizmet vermeye devam ediyoruz. Uzun senelerdir yaptığımız daire kiralama işi ile binlerce değişik şahıs evlerimizde misafir ettik. Bu da bizlere günlük ev kiralayan insanların ne istediğini anlamamıza fazlaca büyük katkı sağladı. Bizde Şişli günlük ev kapsamında bünyemizde yer edinen daireleri bu doğrultuda hazırlıyoruz. İstanbul içerisinden yada dışından olun, talep eder iş seyahatine talep eder gezmeye gelin evlerimizde bütün ihtiyacınız olan şeyleri karşılayacak donanım mevcuttur. Şişli günlük kiralık daire arasından 1+1, 2+1 veya 3+1 mesken tiplerinden istediğinizi seçerek gönül rahatlığı ile daireleri kiralayabilirsiniz. Evlerimizde süresiz wifi, geniş bir mutfak, banyo, mini bar, klima, ortopedik çift benlik yatak, konforlu koltuk ekibi ve yiyecek masası şeklinde eşyaların tümü bulunmaktadır. Bunların haricinde şahsi eşyalardan nevresim, çarşaf, yastık kılıfı, havlu şeklinde mamüller de hazır olarak evlerde bulunmaktadır. Bunlar haricinde hususi otomobili ile gelenler için kapalı otoparkımız da mevcut.

ŞİŞLİ GÜNLÜK KİRALIK EV

Yukarıda saydığımız bütün bu fırsatlara haiz olmak için fazlaca büyük miktarlar ödemenize gerek yok. Dairelerimizi günlük, haftalık ve aylık olarak kiralayabilirsiniz. Ödeme mevzusunda ise değişik alternatiflerimiz mevcut. Kredi kartı ile ödeme, banka havalesi veya nakit ödeme şekillerinden size müsait olan bir tanesi seçerek kolayca tutarı ödeyebilirsiniz.

Tam bir otel odası konforunda dizayn ettiğimiz dairelerde evinizde olmanın rahatlığını da yaşarsınız. Üstelik bütün bu tarz şeyleri yaparken büyük meblağlar ödemeniz de gerekmiyor. Misafirlerimizin sevinçli olması bizim için öncelikli hedef olduğundan, bütün bu saydığımız fırsatlara oldukca müsait fiyat ile haiz olabilirsiniz. Bunun için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin ve günlük kiralık daire ihtiyacınız olan şeyi müsait fiyata bulmanın tadını çıkarın.

Son Paylaşımlar

bottom of page