top of page

Şişli'de Günlük Daire Kiralamak


Günlük kiralık daire'lere genellikle öğrenciler ya da çalışanlar iş seyahati amacıyla ihtiyaç duyulmaktadır. Bu tür kiralamalarda ise genellikle tek kişilik Şişli günlük 1+0 daireler kiralamaktadır. Bu Şişli günlük kiralık dairelerin ücretleri bulundukları mevkinin ilçe merkezine yakınlığına, büyük merkez kuruluşlara olan mesafesine ve donanımına bağlı olarak değişmektedir. Öğrencilerin eğitim amacıyla günübirlik şehir dışına çıkarak güvenli, rahat ve ekonomik bir şekilde konaklayabilmesi de Şişli günlük kiralık sistemi sayesinde gerçekleşmektedir. Günlük kiralık daireler otellere göre çok daha ekonomik seçenekler olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle kalabalık aileler ve arkadaş grupları için otelde konaklamak çok pahalıya mal olabilmektedir. Çünkü oteller kişi sayısına göre konaklama ücreti almakta ve kalabalık gruplar tek bir odada konaklayacak olsalar bile kişi başına ücret ödemektedirler. Ancak günlük ev kiralama seçeneğinde durum böyle değildir.

Kalabalık aileler ya da arkadaş grupları günlük ya da haftalık konaklamalarını İstanbul Şişli 1+0-1+1-2+1 günlük ev kiralama hizmeti sayesinde çok daha ekonomik bir şekilde yapabilmektedirler. Günlük daire kiralama hizmetinde kişi başına göre değil oda sayısına göre ücret alınmaktadır. Otelde konaklama ile Şişli günlük kiralık daire karşılaştırıldığında müşteri her açıdan daha karşı bir konumda bulunmaktadır. Donanımlı Günlük Kiralık Daire kiralama'da müşteriler tarafından genellikle donanımı yüksek olan daireler tercih edilmektedir.Günübirlik daire kiralama'lardan ziyade daha çok haftalık veya birkaç günlük daire kiralamalarda kişi daire içinde daha fazla vakit geçireceğinden daire'nin kendisine sunduğu üstünlükler bakımından daha seçici davranabilmektedir. Kiralık bir dairenin müşteriye sunabileceği üstün özellikler, müşterinin daire içindeyken kolayca bir internet ağına bağlanabilmesi, daire içerisinde çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ocak, ütü gibi ev eşyalarının mevcut olması, evde kanal seçeneği fazla olan bir televizyon bulunması gibi özellikler olmaktadır.

Kiralık daire eşya donanımı kişinin kendi yemeğini kendi yapabilmesi, çamaşırlarını ve bulaşıklarını kolayca yıkayabilmesi, çamaşırlarını ütüleyebilmesi açısından oldukça önemli olmaktadır. Günlük kiralık daire'lerde müşterinin kendi yemeğini kendisi pişirebiliyor olması özellikle dışardan yemek yemekten hoşlanmayan müşteriler için en önemli gerekliliklerden bir tanesi olmaktadır. Elbette müşterinin dışardan yemek söyleyebilmesi de mümkündür. Bu noktada evin konumunun önemi devreye girmektedir. İlçe merkezine yakın konumlarda bulunan evlere siparişler çok daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmaktadır. İlçe merkezinden uzak Şişli günlük kiralık daire'lere ise kimi zaman dışarıdan sipariş vermek dahi mümkün olamamaktadır. İstanbul Şişli günlük daireler müşterilere en donanımlı ve en temiz şekilde sunulmaktadır.Şişli’'de konaklama ihtiyacı olan herkes bu hizmetten yararlanabilmektedir.

#şişligünlükkiralıkdaire #şişligünlükkiralıkev #mecidiyeköygünlükkiralıkdaire #mecidiyeköygünlükkiralıkev #günlükkiralıkdaire #arsimahomesuit #cevahiryakınıkiralıkev #taksimgünlükkiralıkdaire #taksimgünlükkiralıkev #beşiktaşgünlükkiralıkev #beşiktaşgünlükkiralıkdaire #beylikdüzügünlükkiralıkev #beylikdüzügünlükkiralıkdaire #günlükkiralıkevşişlicevahir #günlükkiralıkevmecidiyeköy

Son Paylaşımlar

bottom of page