top of page

Neden Günlük Kiralık?


Hepimiz bazı sebeplerden dolayı seyahat etmek zorunda kalırız. Türkiye’de en çok ziyaret edilen ve halihazırda en kalabalık olan şehir İstanbul’dur. Bu nedenle burada konaklamak biraz sıkıntı olabilir. Bu sıkıntıların en başında konaklama gelir tabii ki. İstanbul’a geldiniz ama nerede kalacaksınız?

Neden Günlük Kiralık? Bu büyük şehirde her konaklama seçeneği güven arz etmez. Bunun yanında kaliteli yerler ise oldukça pahalıdır. Bu durumda ortaya bir sorun çıkıyor. Ancak Şişli günlük kiralık daire tam da sizlere göre bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Oteller ile günlük kiralık daireleri karşılaştırabiliriz kolayca. Otellerde ilk başta kişi başı fiyat ödersiniz, günlük kiralıkta ise daire başı. Otellerde sürpriz fatura ile karşılaşabilirsiniz, çünkü faturalandırma yapıları son derece karmaşıktır. Bunun yanında yemekler otellerde oldukça pahalıdır ve kişi sayısı ile çarpılır. Ancak günlük kiralık ta isterseniz evinizde kendi yemeğinizi yapabilir veya istediğiniz yerden sipariş verebilirsiniz.

Otel konusunu geçtiğimize göre şimdi neden Mecidiyeköy günlük kiralık daire diye düşünebilirsiniz. Ancak Şişli'nin merkezi konumunu düşünün bir kere. İlk başta İstanbul’un her yerine kolayca ulaşma imkanınız vardır. Bu bölge gerçekten estetik açıdan çok güzeldir. İşiniz bittikten sonra buralarda hoşça vakit geçirebilirsiniz. Günlük kiralık dairelerimiz de her hizmetten sonra detaylı olarak temizlenir ve periyodik olarak genel temizliğe tabii tutulur. Bunun yanında evlerimizde ihtiyacınız olacak eşyalar mevcut durumdadır. Şişli günlük kiralık da hizmet portföyümüz de yer almaktadır.

#günlükkiralıkevşişlicevahir #beylikdüzügünlükkiralıkdaire #beylikdüzügünlükkiralıkev #beşiktaşgünlükkiralıkdaire #taksimgünlükkiralıkdaire #günlükkiralıkevmecidiyeköy #cevahiryakınıkiralıkev #arsimahomesuit #beşiktaşgünlükkiralıkev #günlükkiralıkdaire #mecidiyeköygünlükkiralıkev #taksimgünlükkiralıkev #mecidiyeköygünlükkiralıkdaire #şişligünlükkiralıkev #şişligünlükkiralıkdaire

Son Paylaşımlar

bottom of page