top of page

VİZYON VE MİSYONUMUZ

Girişimci, ufku açık, vizyonu geniş ekip çalışması ile İstanbul Avrupa yakasında hızla büyümeye göstermiştir.

Günümüz koşullarında mevcut birçok tesis arasında müşteri devamlılığı ile kendini ispatlamıştır…

Müşterilerinin ihtiyaçlarını tespit ederek uygun fiyatları ve kalitesiyle “ müşteri memnuniyeti “ hedefine ulaşmıştır…

“Müşterilerimizin gülen yüzü ve taktiri” bizlere verilen en büyük ödüldür.

Büyüyen ailemiz içerisinde sizleride görmekten onur duyarız.

Günlük kiralık ev konusunda hizmet veren bir firmayız. Her işte olduğu gibi, bu işte de bazı etik değerler ve yasal zorunluluklar mevcuttur. 18 yaşından kimseye ev kiralamayacağımız yasal zorunluluklara örnektir, her kullanımdan sonra evi temizletmemiz gerektiği ise etik değerlerimize bir örnektir. Biz bu değerler ve kurallara göre hizmet anlayışımızı oluşturduk. Bu sayede ayakta kalıyoruz ve işimizi sürdürebiliyoruz. Şişli Günlük Kiralik Daire konusunda firmamiz en hassas olanıdır

Sizlere sunduğumuz evlerimizde gereken tüm eşyaları yerleştirdik. Bu eşyaların bakımını sürekli yapıyoruz. Ayrıca evlerimizi kullanım sonrası temizlikten farklı olarak periyodik aralıklarla kapsamlı temizliğe tabii tutuyoruz. Tüm hizmet anlayışımız sizlere daha iyi bir konaklama deneyimi sunmak içindir.

Saygılarımızla MinusOne Suit

DAİREMİZ GERÇEKTEN KONFORLU MU?

Şişli'de bulunan apartımız, temizlik ve güven olarak otel konforunda olan dairelerimiz günlük kiralık daire şeklinde kendi evinizdeymiş gibi rahat etmenizi sağlayacak düzen ve temizliktedir.

MERKEZİ KONUM

Dairemiz Taksim meydanına 5dk yürüme mesafesindedir. Cevahir AVM ye 6dk yürüme mesafesinde. Osmanbey Metrosuna 30 SANİYE yürüme mesafesindedir. İstanbulun birçok yerine kolay ve trafik sorunu yaşamadan ulaşım sağlayabileceğiniz muazzam bir konumdayız.
Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center ' a 200m uzaklıktayız.

TEMİZLİK

Her misafirimiz'den sonra detaylı bir şekilde temizlik robotları ve deneyimle personelimizle detaylı bir şekilde dezenfekte edilmektedir. Bütün kişisel kullanılan ürünler yenileriyle değiştirilmektedir. MinusOne Suite Olarak önceliğimiz her zaman temizlik olmuştur.

bottom of page